عکاسی صنعتی از قوطی آبمیوه یام یام
محصولات یام یام
شهریور ۲۰, ۱۳۹۳
عکاسی صنعتی از محصولات جوشکاری چیتا
محصولات چیتا
شهریور ۲۰, ۱۳۹۳

عکاسی صنعتی محصولات اپکس

برخی از نمونه های عکاسی شده در پروژه محصولات اپکس برای استفاده در کاتالوگ و بروشور و پوستر های داروخانه ای آگهی مجلات.
مراحل : ایده پردازی ، نورپردازی ، عکاسی صنعتی ، مونـتاژ و اصلاح رنگ
عکاسی صنعتی و اهمیت آن در تبلیغات
عکاسی صنعتی اهمیت بسیار زیادی در تبلیغات شما دارد زیرا عکس صنعتی از محصولات شما در موارد مختلفی از تبلیغات اعم از آگهی ها، بروشور، کاتالوگ، پوستر و ... بکار گرفته می شود.بنابراین اگر عکس صنعتی از محصول از کیفیت و ارزش پایین برخوردار باشد حتی با وجود یک طراحی خوب در بخش های ذکر شده کلیت کار ارزش مناسبی نخواهد داشت و حتی می تواند اثر منفی در ذهن مخاطب داشته باشد.
هنر یک عکاس صنعتی این است که با توجه به ایده طراحان عکسی را در اختیار آن ها قرار دهد که به بالا بردن سطح کیفی و زیبایی شناسی طرح کمک کند.
پیشنهاد گروه عکاسی صنعتی نگارینه به شما این است که عکاسی صنعتی را به عنوان اولین قدم از تبلیغ محصول خود جدی بگیرید و قدم اول را محکم بردارید.
در نمونه های بالا پروژه عکاسی صنعتی مکمل های ورزشی برند اپکس را ملاحظه می کنید. برای عکاسی از این محصولات کلمه قدرت که در ورزش و مکمل ورزشی یک کلمه اساسی هست به عنوان ایده اصلی عکاسی صنعتی در نظر گرفته شد و از سوی دیگر سعی شد در طریقه نور پردازی برای عکس صنعتی از این محصولات نیم نگاهی هم به کلمه انرژی داشت. از این رو برای عکاسی صنعتی از مکمل های اپکس با دید قدرت و انرژی از محصولات عکاسی شد و در ادامه برای طراحی تبلیغات آن نیز از همین ایده استفاده شد . که کلیت عکاسی صنعتی و پس از آن استفاده از عکس صنعتی برای تبلیغات را ملاحظه کردید.
(پروژه اپکس در مجموعه عکاسی نگارینه عکاسی می شود و سپس در آتلیه طراحی تبلیغات آن صورت می پذیرد و برای چاپ به چاپخانه نگارینه ارسال می گردد)