عکاسی صنعتی از دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی ایکورن
شهریور ۲۰, ۱۳۹۳
عکاسی صنعتی از گیت وروزی و لوازم الکترونیکی
گیت فروشگاهی پروسس
شهریور ۲۰, ۱۳۹۳
عکاسی صنعتی از عطر لاین و لوازم آرایشی و بهداشتی

عکاسی صنعتی از عطر لاین و لوازم آرایشی و بهداشتی

پروژه عکاسی صنعتی عطر لاین ، در این پروژه ایده پردازی، عکاسی صنعتی ، مونتاژ ، تنظیم رنگ، طراحی گرافیک دست به دست هم داده اند تا در نهایت محصولات با ترکیب بندی زیبا با ایده ای گیرا در راستای رایحه هر محصول اثر تبلیغاتی زیبایی خلق شود.

Client:

Line Group

Date:

May 13, 2014

Website:

View website

Task:

Suspen disse fermen tum

عکاسی صنعتی یک هنر است:

عکاسی صنعتی در دنیا به عنوان یک هنر شناخته می شود و عکاس صنعتی یک هنرمند، بنابراین عکاس صنعتی باید به اصول اولیه هنر آشنایی کامل داشته باشد و عکاسی صنعتی صرفا فشار دادن دکمه دوربین نیست یک عکاس صنعتی برای خلق یک عکس صنعتی باید به عواملی همچون ترکیب بندی ، سایه روشن ، نور ، رنگ پرسپکتیو و غیره تسلط کافی داشته باشد تا عکس صنعتی صرفا یک عکس نباشد که هر فرد آماتور بتواند با یک دوربین حرفه ای بگیرد. گروه نگارینه متشکل از افرادی مستعد با تحصیلات آکادمیک با درجه هنری عالی می باشد. و به پروژه های انجام شده به عنوان یک اثر هنری می نگرد.
زاویه دید در عکاسی صنعتی
زوایه دید در عکاسی صنعتی از نکات کلیدی است که این زاویه دید در اثر تمرین های اولیه هنری اعم از طراحی نقاشی و نگاه کردن به وجود می آید. زاویه دید در هر فرد متغیر است همانگونه که هر فرد با دیدی متفاوت به یک منظره نگاه میکند و تصویری متفاوت با دیگری را می بیند و ثبت میکند. در عکاسی صنعتی نیز زوایه دید یک عکاس صنعتی می تواند اثری زیبا با ترکیب بندی مناسب خلق کند که در ذهن مخاطب ماندگاری طولانی داشته باشد. این امر در نوعی از عکاسی صنعتی که به صورت چیدمان انجام می شود می تواند به عکاس صنعتی کمک قابل توجهی بکند.