عکاسی صنعتی از عطر لاین و لوازم آرایشی و بهداشتی
عطر لاین
شهریور ۲۰, ۱۳۹۳
عکاسی صنعتی از سررسید تقویم کتاب مجله
سررسید نگارینه
شهریور ۲۰, ۱۳۹۳
عکاسی صنعتی از گیت وروزی و لوازم الکترونیکی

عکاسی صنعتی از گیت وروزی و لوازم الکترونیکی

بخش طراحی و آتلیه عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی گروه نگارینه به عنوان بخشی از مجموعه تبلیغات و چاپ و سالنامه نگارینه افتخار دارد که با پایه گذاری شیوه نوین تبلیغات در کشور و تلفیق هنر و تجارت باعث ارتقا سطح فروش و جذب مخاطب برای مشتریان خود در سال های گذشته شده است و رضایت خاطر آن ها را همواره جلب کرده است.
عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی را به عنوان گام اول از تبلیغات و معرفی خود جدی بگیرید و با اهمیت دادن به عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی باعث رشد برند خود شوید . توجه داشته با شید که هر گونه ضعفی در عکس صنعتی و تبلیغاتی محصول شما در ذهن مخاطب باعث نگرش منفی و دافعه خواهد شد. شما می توانید با هزینه کردن برای تبلیغاتی خود باعث سود دهی و حتی زیان برای کسب و کار خود شوید . تبلیغات هزینه نیست به شرط آن که توسط تیمی حرفه ای برای شما انجام شود تا بازگشت هزینه شما با مقیاس بزرگتر برای شما سود به ارمغان بیاورد..
عکاسی صنعتی با مناسب ترین قیمت و بالاترین سطح کیفی را با بخش طراحی و عکاسی مجموعه نگارینه تجربه کنید و برند خود را با متد های روز تبلیغات دنیا در عرصه تجاری و هنری پیش ببرید. عکاسی تبلیغاتی و صنعتی گروه نگارینه
در عرصه تبلیغات عکاسی صنعتی نقش بسیار مهمی ایفا می کند عکاسی صنعتی و تبلیغاتی نوعی از عکاسی می باشد که تفاوت های شایانی با عرصه های دیگر از عکاسی دارد. در عکاسی صنعتی هدف جلب نظر مخاطب و مشتری است و به همین منظور رفابت نیز در کالاها و برندهای متفاوت وجود دارد پس عکاسی صنعتی نیز باید با عکس محصول های مرتبط رقابت کند و از آن ها سبقت بگیرد. که این امر نیاز به رعایت برخی معیار ها و ویژگی ها می باشد. عکاسی صنعتی یا همان عکاسی تبلیغاتی مانند یک اثر هنری است که باید ویژگی های اثر هنری را داشته باشد و جنبه تجاری آن نیز در نظر گرفته شود و مهمترین بخش این که دارای ایده باشد. برخی از ویژگی های یک عکاسی صنعتی یا عکاسی تبلیغاتی :
  • آشنایی کامل تیم انجام پروژه به محصول ، کارایی آن و مخاطب محصول.
  • تعیین نقطه قوت محصول برای تاکید آن در عکاسی صنعتی.
  • تشکیل اتاق فکر و انتخاب ایده مناسب در راستای نقطه قوت تعیین شده.
  • شروع عکاسی صنعتی و مراحل مختلف عکاسی توسط تیم پروژه.
برای انجام یک پروژه عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی تیم متشکل از عکاس صنعتی ، طراح گرافیک ، ایده پرداز ، متخصص چاپ که در خلق یک عکس صنعتی دخیل هستند باید همگی به محصول مورد نظر شناخت کافی داشته باشند و بدانند که کارکرد محصول چیست و برای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از محصول نقاط قوت محصول را شناسایی کنند. سپس با همفکری یکدیگر برای مهمترین نقطه مورد نظر ایده پردازی صورت می گیرد و ایده مناسب برای جلب نظر مشتری انتخاب می شود تا مراحل عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی از محصول بر اساس ایده در نظر گرفته شده انجام شود. اگر ایده انتخاب شده از گیرایی خوبی برخوردار باشد می تواند در کلیه مراحل تبلیغات محصول مورد نظر مورد استفاده قرار بگیرد.در مجمعه عکاسی صنعتی گروه نگارینه کلیه مراحل انجام پروژه به صورت تیمی و با هدف خلق اثر هنری ایده گرایانه پیش می رود تا ماندگاری آن در ذهن مخاطب طولانی مدت باشد .
پس از تعیین ایده نوبت به انجام مراحل پروژه عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی می رسد. اولین بخش تعیین زاویه عکاسی برای گرفتن عکس صنعتی و عکس تبلیغاتی است. مرحله بعدی مقدار و زاویه نوردهی به محصول است که کمک شایانی به القای ایده انتخاب شده توسط تیم عکاسی صنعتی می کند. پس از گرفتن عکس صنعتی و عکس تبلیغاتی در فریم های مختلف در این قسمت طراح گرافیک است که عکس های صنعتی گرفته شده را بررسی می کند و با مونتاژ کردن عکس ها و اصلاح زوایای عکس های صنعتی جلوه ی خاصی به عکس ها می دهد. پس از آن برای تکمیل پروژه عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی کارشناس چاپ به کمک طراح به اصلاح و تنظیم رنگ عکس صنعتی و عکس تبلیغاتی می پردازد تا عکس صنعتی مورد نظر از لحاظ رنگی هم برای استفاده در تبلیغات دیجیتال و هم استفاده در تبلیغات چاپی با محصول یکسان باشد. لازم به ذکر است که در بسیاری از مجموعه های عکاسی موجود در کشور برای انجام پروژه فقط مرحله عکاسی و نور پردازی انجام می شود. و پس از چاپ عکس های چاپ شده با تغییر رنگ بسیاری موجب لطمه به برند شما می شوند.در مجمعه عکاسی صنعتی گروه نگارینه کلیه مراحل انجام پروژه به صورت تیمی و با هدف خلق اثر هنری ایده گرایانه پیش می رود تا ماندگاری آن در ذهن مخاطب طولانی مدت باشد .