عکاسی صنعتی از مکمل ورزشی محصولات اپکس
محصولات اپکس
شهریور ۲۰, ۱۳۹۳

عکاسی صنعتی از قوطی آبمیوه یام یام

عکاسی صنعتی محصولات یام یام

برخی از نمونه های عکاسی شده در پروژه محصولات یام یام برای استفاده در کاتالوگ و بروشور و پوستر های فروشگاهی .
مراحل : ایده پردازی ، نورپردازی ، عکاسی صنعتی ، مونـتاژ و اصلاح رنگ

عکاسی صنعتی از محصولات یام یام اعم از عکاسی صنعتی از محصولات فلزی مانند عکاسی صنعتی از قوطی آلورا، محصولات شیشه ای مانند عکاسی صنعتی از آلورای شیشه ای ، محصولات پلاستیکی مانند عکاسی صنعتی از بطری های آب معدنی .

روند عکاسی صنعتی محصولات یام یام به این ترتیب بود که در نگاه اول ایده پردازی برای محصولات انجام شد سپس طریقه نورپردازی مناسب جنسیت محصول قبل از عکس صنعتی انتخاب گردید. عکاسی صنعتی در مراحل زوایا و نور های مختلف انجام شد عکس ها وارد بخش طراحی شد تا عکس صنعتی تبدیل به یک کار تبلیغاتی با ایده مناسب گردد و در نهایت طرح ها برای تنظیم رنگ به کارشناسان چاپ تحویل داده شد تا بعد از تنظیم رنگ توسط نرم افزار های مربوطه حاصل کار عکس صنعتی باشد با جلوه ای زیبا ، ایده ای نوین و رنگی مناسب با محصول اصلی.

عکاسی صنعتی نشان دهنده محصول شما به بازار و مخاطبین شما می باشد بنابراین عکس صنعتی باید نقاط قوت محصول را تشدید و نقاط ضعف آن را تا حد امکان بپوشاند . در عکاسی صنعتی باید جنسیت محصول کاملا مشخص باشد بدین معنی که عکس صنعتی باید جنس محصول را همانگونه که هست به مخاطب نشان دهد که این روند اغلب از طریق نور پردازی صحیح در عکاسی صنعتی صورت می پذیرد. معیار قابل توجه در عکاسی صنعتی توجه به ویژگی محصول می باشد به طور مثال اگر محصول دارای قدرت است باید زاویه و نور انتخابی محصول قدرت را به مخاطب القا کند حال این ویژگی نسبت به ویژگی محصول تغییر میکند نظیر ویژگی هایی مانند سرعت، بزرگی و .... . پس باید به این نکته توجه کامل داشت که عکاسی صنعتی فقط گرفتن عکس از یک شی بی جان نیست که توسط هر فرد مبتدی قابل انجام باشد هر چقدر فکر بیشتری پشت طرح شما باشد ماندگاری آن در ذهن مخاطبتان بیشتر خواهد بود.